Tel:
Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd
Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd

Guo Zhihang Steel Co, Ltd

Ana sayfa

Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Yurt dışı eğitimim sırasında bazı imalatçıları ziyaret ettim. Gördüğüm en büyük paslanmaz çelik üretim hattı, Almanya'dan ithal edilen bir dizi otomatik üretim hattına ait. Üretim hattının temel bağlantısı aşağıdaki noktalara sahiptir: 1. Kaldırma alanıdır: yani, ilk üretim bağlantısında bir vinç ve diğer makinelerin, çelik kayışın kaldırılmasına sahip olmaması gerekir. İki, kalıplama makinesine gönderildi. Kalıplama makinesi 2 set ana ekipman içerir, 1: modelleme kalıbı, 2: bir argon arkı otomatik kaynak makinesidir. Bu sayede yarı mamül paslanmaz çelik profil üretilebilir. Üç, otomatik kesim alanıdır: Bu, yarı mamul ürün hattına bağlı bir ekipmandır, kendi boyut ve uzunlukta otomatik kesme ekipmanını tamamlayabilir. Dört, yarı mamul parlatma ekipmanı: kaba yarı mamul ürünlerin üretimi cilalanabilir, bitmiş ürünlerin üretimi. Beş, etiket, ambalaj. Yukarıda anlatılan üretim süreci benim kişisel bakış açımdır. İhtiyacınız olan geniş üretim hattının ne kadar büyük olabileceğini ve ne tür ürünler üretebileceğinizi bilmiyorum. Daha doğru bir şekilde sorabilirseniz, ihtiyacınız olan üretim hattına göre size daha eksiksiz bir ekipman konfigürasyonu verebilirim. Umarım yardım edebilirim.

 • OEM / ODM

  Firmamız yıllardır paslanmaz çelik üretimlerine adamıştır.Ana ürünlerimiz paslanmaz çelik levha ve levha, paslanmaz çelik boru ve boru, paslanmaz çelik bobin olup, türleri 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 321, 420, 430, vb. Ürünler işlenebilir... Şirketin kuruluşundan bu yana "önce kalite, önce müşteri ve kredi bazlı" yönetim ilkelerine bağlıyız ve müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.Şirketimiz, ekonomik küreselleşme eğilimi karşı konulmaz bir güçle geliştiğinden, kazan-kazan durumunu gerçekleştirmek için dünyanın her yerinden işletmelerle içtenlikle işbirliği yapmaya isteklidir.

  Dünya çapında birçok ticari faaliyeti başarıyla gerçekleştirdik ve üç yıllık ticaret deneyimine sahibiz.En önemli müşteriler Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'dandır.

   

  Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd fabrika üretim hattı 0

   

  Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd fabrika üretim hattı 1

   

  Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd fabrika üretim hattı 2

 • Ar-Ge

  Dikişsiz paslanmaz çelik boru, yüksek basınç, düşük sıcaklık ve korozyon direnci ortam borularında yaygın olarak kullanılmaktadır, mekanik özellikler, proses performansı ve korozyon direnci, çelik borunun kalitesini ölçmek için üç önemli göstergedir, aynı zamanda güvenli navigasyonun önemli garantisini sağlamak için. gemiler. Gerçek gemi uygulamasında, paslanmaz çelik bir kimyasal gemi, ilk seferden sonra güverte kargo borularında kaçak, basınç testinde 10'dan fazla delik sızıntısı bulundu. Etilen Denizcilik kargo tankının üretim süreci sırasında, tank delicisinin iç yüzeyinde çukurlaşma ve yüzey çatlakları dahil birçok problemin bulunduğu tespit edildi. Peki bu sorunlar temelden nasıl çözülebilir? Paslanmaz çelik dikişsiz borunun üretim akış şemasına göre (Şekil 1) yuvarlak çelik kütük, perforasyon, soğuk çekme/soğuk haddeleme, katı çözelti, doğrultma, asitleme ve diğer ana işlemler yoluyla dikişsiz çelik boruya yapılır. Her bir boru yapım bağlantısı, özellikle hammadde ve ara ürünlerin kalite kontrolü için birbirini tamamlayıcı niteliktedir. Bitmiş borunun kimyasal bileşiminin, yüzey kalitesinin, mekanik özelliklerinin, proses performansının ve korozyon direncinin spesifikasyonları ve standartları karşılamasını sağlamak önemli bir garantidir.

İletişim bilgileri
Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd

İlgili kişi: Miss. Jenny Jiao

Tel: +8613861477262

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Guo zhihang Metal Products(Shen zhen)co., ltd
1018A, Yanxiang Binası, Yüksek Teknoloji Orta 4. Yol, Yuehai Caddesi, Nanshan, Shenzhen
Tel:+8613925019825--+8613861477262-9
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Alüminyum Alaşımlı Levha Tedarikçi. © 2021 - 2023 aluminiumalloysheet.com. All Rights Reserved.