Ana sayfa

Jinan  Zhaoyang  Aluminium  Industry Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8

Jinan  Zhaoyang  Aluminium  Industry Co., Ltd

Jinan Zhaoyang Alüminyum Industry Co, Ltd Shandong Pingyin ilçesinde bulunan, 2009 yılında bulundu. üretim ve pazarlama alüminyum rulo ve levha, PE / PVDF alüminyum bobin, kraft kağıt, oluklu alüminyum levha, kabartma alüminyum levha, boyalı alüminyum bobin, alüminyum disk, alüminyum kaynak teli ve diğer özel alüminyum ürünleri ile alüminyum bobin Firmamız özel hat . 8 serisi alüminyum alaşımı - Biz 1 neredeyse ürünler üretebilir.

Alüminyum rulo / levha, Alüminyum oluklu levhaları ve boyalı alüminyum levha firmamızın avantajı ürünleridir. dünyanın birinci sınıf alüminyum levha işleme kapasitesi.

Şirketin ürünleri yaygın ambalaj, elektronik ve elektrik, inşaat, ulaştırma, havacılık ve astronotik ve hafif endüstrilerde vb kullanılmaktadır

Zhaoyang satış ağı kurmak vardır yurt içi ve denizaşırı pazar, ürünleri Çin'de sadece 20'den fazla illeri satıldı, ama aynı zamanda, Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Arica, Güneydoğu Asya ve Latin Amerika'da 50'den fazla ülkede satılan ve almak iyi itibar.

Ticaret Kapasitesi

Takas marketi
Ana marketler Toplam gelir(%)
Güney Amerika 30.00%
Afrika 20.00%
Orta Doğu % 10,00
Güney Asya 5.00%
Güneydoğu Asya 5.00%

İhracat Yüzde: % 70 -% 61
İhracat Modu: Kendi İhracat lisansı var
Ticaret Bölümü Çalışan Sayısı: 80-100 İnsanlar

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : ZHAOYANG

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 4500000-6000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Main products: aluminium sheet/plate, embossed aluminium sheet/plate, corrugated aluminium sheet/plate, aluminium c

Packing: Non fumigation pallet (weight of each packing according to clients requirements)

Payment terms: T/T (30% deposit, the balance before shipment) or 100% L/C at sight

MOQ: 3 tons

Delivery time: Generally, it is about 15~20 days

sample: sample is free, freight collect.

term of trade: FOB, CFR, CIF, EXW

the mode of transportation: sea transportation, air transportation, express transportation

Şirket tarihçesi

Jinan Zhaoyang Alüminyum Sanayi A.Ş., Ltd Sayın Xin Haziran 2009. Genel yöneticisi olduğu tespit edildi.

Ulusal Otoyol 105, Pingyin County Endüstri Parkı, Jinan kentinde, Shandong eyaletinin güneyinde bulunan bu fabrika. Başlangıçta, fabrika sadece 10 kişi var. ana pazar Çin'de ve biz sadece o anda 3 üretim hatları var. Müşterilerimiz son kullanıcı, toptancılar ve tüccarlar vardır. Iş sürekli gelişme ile, biz bu şube ihracat için esas sorumlu 2010 yılında Jinan kenti Huaiyin ilçesinde şube kurdu. Ve şu anda biz lojistik 10 kişi sorumlu ve teknoloji için 11 kişi sorumlu 102 çalışanı, 56 üretim işçileri, kalite kontrol için 10 kişi sorumlu var. ihracat sorumlu 6 kişi. Şimdi biz kraft kağıt, alüminyum PVC kaplama, alüminyum rulo ve levha ile alüminyum bobin, alüminyum levha, kabartma alüminyum bobin ve levha, oluklu alüminyum levha, boyalı alüminyum bobin ve levha, alüminyum levha ve bobin üretebilir, 16 üretim hatları var diskler, alüminyum boru vs.

Şu anda, bizim ürünler Afrika pazarına ihraç edilmektedir, Güney Amerika pazarı, Güneydoğu Asya pazarı, Orta Asya, Avustralya, Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarında bir parçası.

Şu anda şirketimiz sürekli iyileştirmek ve büyümek olduğunu. Biz sabırsızlanıyoruz Sizinle uzun vadeli karşılıklı yarar sağlayan ortaklık kurmak.

Firma Servisi

Bizimki fabrika ---- Jinan ZHAOYANG ALÜMİNYUM SANAYİ A.Ş.., LTD., PVC kaplama, alüminyum bobin & alüminyum bobin, alüminyum levha, kabartma alüminyum bobin ve levha, oluklu alüminyum levha, boyalı alüminyum bobin ve levha, alüminyum levha ve bobin üretmek kraft kağıt, alüminyum diskler, alüminyum boru, vb sac

Biz profesyonel müşterileri ile temas satıcı izleme ve hepsi tek-bir hizmet var.

Bizimki satıcı doğruladı, bizim satıcı bizim üretim müdürü ve kalite yönetim personeli göndermek 'müşterileri sonra, gereksinimleri' harmanlanmış ve müşterilerin geliştirmek olacaktır.

üretim planı sunmak ve satıcı ve kalite yönetim personeli göndermek için uygun Bizimki üretim müdürü üretim programı düzenlemek olacaktır.

Bizimki satıcı olacak geribildirim bizim müşterilerine üretim planı.

Bizimki kalite yönetim personeli, hammadde tedarik, üretim süreci ve ambalaj ürün kalitesini kontrol edecek

Onay kayma aldıktan sonra, Bizimki satıcı sevkiyat düzenlemek için bizim profesyonel lojistik personel bilgilendirecektir. Bizimki lojistik personeli zamanında mal almaya hazır bizim müşterilerine izin için satıcı kargo taşımacılığı durumu ve zamanında geribildirim takip edecek.

Biz her müşteriye bizim ürünlerin kalite ve teslim süresi garanti.

Biz içtenlikle sizinle uzun vadeli karşılıklı karşılıklılık & karşılıklı yarar ve dostça işbirliği kurmak için bekliyoruz!

Şirket takım

Jinan Zhaoyang Alüminyum Sanayi Co, Ltd 102 çalışanı bulunmaktadır. Üretim işçi 56 kişi, 10 kişi kalite kontrol için sorumlu, 10 kişi için lojistik sorumlu ve 11 kişi teknoloji için sorumlu var. 6 kişi verme iş başında.

Bizim satıcı iletişim istemcileri doğrudan sorumlu. Teyit edilen müşterinin tüm gereksinimleri ve sipariş sonra onlar-ecek göndermek üretim planı bizim için üretim Müdürü, kalite kontrol personel ve lojistik personel.

Üretim planı aldıktan sonra bizim Üretim Müdürü zamanlamak ve bunları üretmek için işçilerin düzenlemek üretim yapacak. O üretim çizelgesi kalite kontrol personel ve lojistik personel için de gönderir.

Bizim alüminyum bobin, alüminyum sac, alüminyum diskler, alüminyum boru, vb müşterinin gereksinimlerine göre üretim sorumlu 56 işçi.

Bizim satıcı olacak geribildirim bizim istemcileri için üretim çizelgesi.

Bizim kalite yönetimi personel ürün kalitesi hammadde tedarik, üretim ve paketleme kontrol edecek,

Onay slip aldıktan sonra bizim satıcı bizim sevk irsaliyesi düzenlemek için profesyonel lojistik personeli bilgilendirmek. Bizim lojistik personel kargo taşıma durum ve zamanında geri bildirim satıcı için bizim zamanında mal almaya hazır müşterilerine sipariş takip edecek.

Profesyonel bir ekip ticaret, maliyet ve zaman kaydetmek müşteriler için tüm süreç denetlemek için kullanın.